שירותים מוסדיים

קשת מספקת מסגרת ארוכת טווח ופרוגרסיבית, הנותנת מטרייה רחבה של פתרונות:

מחלקות אשפוז לקשישים תשושים
מחלקות אשפוז לקשישים תשושי נפש
מוסדות סיעודיים

הרצף הטיפולי מאפשר לקשיש, המגיע במצב המוגדר תשוש, להישאר בסביבה מוכרת, גם אם הסטטוס הרפואי משתנה עם השנים לתשוש נפש או לסיעודי. במקרה כזה, תותאם לו המסגרת הרצויה, בלי שיצטרך לשנות את הסביבה המוכרת והתומכת שהוא מכיר.

צוותי מומחים ומוסמכים בגריאטריה, הכוללים: רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ותזונאית, לצד מטפלים ואנשי מנהלה, מעניקים לקשישי קשת בית חם ומסגרת תומכת, מטפלת וקשובה, המעניקה להם תחושת ביטחון והגנה.

במקרים שבהם זקוק הקשיש לאשפוז מיידי במחלקה לתשושי נפש או במחלקה סיעודית, וטרם הסתיים הליך אישור הרשויות לקוד זכאות, או טרם הוגשה הבקשה, יצרה קשת מסלול ייחודי הנקרא: טרום קוד. מסלול זה מאפשר לקשישים אלה להיכנס למוסד לתקופה של עד שלושה חודשים בתעריף נמוך במיוחד, בסבסוד של קשת, לצורך קבלת אישור הזכאות לתשלום מהרשות.

קשת מעודדת ומטפחת את הקשר בין הקשיש לבני המשפחה. הצוות המקצועי מדווח על מצב הקשיש המאושפז, מעודד להזמין את הקשיש לאירועים משפחתיים ולארוחות החגים, ועושה כל מאמץ, על מנת להבטיח שהמעגל המשפחתי הקרוב יהיה מעודכן במצבו של הקשיש ומעורב בחייו. הנהלת קשת מקיימת מדיניות של דלת פתוחה לקשישים וגם לבני משפחותיהם.

כל מרכזי קשת שומרים על צביון מסורתי, הכולל קבלת שבת וציון חגי ישראל. למרכזים מטבח כשר בפיקוח הרבנות. התפריט מותאם לאופי האוכלוסייה, בפיקוח ובמעקב של דיאטנית ברמה פרטנית לכל קשיש.

מוסדות האשפוז של קשת פועלים תחת פיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים. קשת היא הראשונה בישראל בתחומה לקבלת תו תקן איכות 2008 9001 ISO.

אנחנו כאן בשבילכם.​
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

עמותת קשת כאן בשבילכם.

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם​

מספרים עלינו

דיירים, בני משפחה ועובדים מספרים