חזון העמותה

חזון קשת

קשת מציבה בראש מעייניה את טובת הדיירים ובני משפחתם ומובילה לקידום ערכי כבוד האדם וזכויות החולה. עובדי העמותה מהווים אוזן קשבת ופה לכל המטופלים, תוך שמירה על שקיפות ויושרה. מוסדות קשת הם הבית החם והמיטבי לאוכלוסייה המבוגרת.

עמותת קשת היא אות ומופת בהענקת שירותים מתקדמים בתחום הרפואי, הסיעודי והטיפולי לאוכלוסייה המבוגרת ובני משפחותיהם על בסיס הידע המקצועי הרב שרכשנו במשך 40 שנות פעילות. אנו שמים בראש סדר העדיפויות את ערך השוויון ושואפים תמיד ליצירת שותפויות ויחסי גומלין עם ארגונים וגופים נוספים.

קשת פועלת ללא לאות לשיפור והתאמה של הסביבה הפיזית על ידי פיתוח מבנים ותשתיות, הרחבה ושיפוץ ופועלת כל הזמן ליצירת תנאי החיים הטובים ביותר לדייריה ולחברי המועדונים, תוך שיתוף הדיירים ובני משפחתם. מערך הצרכים נבחן כל העת כשלנגד עיננו טובת הדייר והקשבה לצרכיו ולרצונותיו.

עמותת קשת מקדמת קשר עם הקהילה ומקיימת פעילויות פנאי ותרבות ייחודיות בשיתוף תלמידים, חיילים, מתנדבים ועוד. 

העמותה פועלת בפיקוח ובשיתוף פעולה של משרד הבריאות,
משרד הרווחה ועיריית תל אביב.

הצוותים הרפואיים והפרא רפואיים מעניקים טיפול מקצועי ומסור באמצעות טיפוח חמישה רבדים:

 1. ניהול אורח חיים בריא – שירותי רפואה וסיעוד 24/7, פיזיותרפיה, הקפדה על בדיקות רפואיות נדרשות, מעקב אחר נטילת תרופות, תזונה מותאמת אישית, סביבה אסתטית ונקיה בחיי היום יום והקפדה יתרה על נהלי מניעת זיהומים. 

 2. ניהול אורח חיים פעיל – במרכזים הגריאטריים פעילויות תרבות ופנאי, מוזיקה וריקודים, מפגשים עם בעלי חיים, מלאכות שונות, קריאה מודרכת ואקטואליה, משחקי קופסא הופעות שונות ועוד.

  אנו פועלים להרחבת הפעילות החברתית והתעסוקתית על ידי שילוב מפעילים חיצוניים בעלי  ייחודיות מקצועית כמו: מטפלים באמצעות בעלי חיים, רקדנית מקצועית, נגן מוזיקה קלאסית, מורה לספורט לגיל השלישי ועוד. כל זאת, ליצירת שגרת חיים חווייתית, מהנה, מאתגרת ושיתופית המעוררת עניין וסקרנות בקרב הדיירים ויצירת חוויית הזדקנות מיטבית אשר שמה את הקשיש במרכז.

  במרכזי היום של קשת מנהלים הצוותים קהילה פעילה הנהנת מפעילויות מתחדשות ומשתנות מעת לעת הכוללות מפגשים חברתיים, פעילויות תרבות, אקטואליה, ארוחות משותפות, טיפוח אישי, הרצאות, סדנאות, שיחות אישיות, טיולי ברחבי הארץ, ספורט מותאם לגיל השלישי ועוד.

 1. חדשנות – אנו מחויבים להעז ולחדש טכנולוגית לרווחת הדיירים. בין החידושים ששילבנו לאחרונה: רובוט חברתי לשירות הדיירים הסיעודיים, , מצלמות, משחקים דיגיטליים לרווחת הדיירים ועוד…

 2. חווית הכניסה וקשר עם המשפחות – חשוב לנו שחווית הקליטה של דייר חדש תהיה נעימה ומחבקת ואנו מלווים אותו בתהליך המעבר מהבית או מבית החולים אל המרכז הגריאטרי, תוך סיוע למשפחות בקבלת קוד משרד הבריאות או בהליך מול משרד הרווחה.

  לאחר שהדייר נקלט אנו שומרים על קשר מתמיד עם כל בני המשפחה ובעלי העניין לרווחת הדייר. לרשות הצוותים עומדים סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים וטלפונים, כל אלו על מנת לחזק את הקשר בין הצוות למשפחה ובין המשפחה לדייר. משפחות הדיירים הן חלק ממשפחת "קשת" ואנו עושים כל שביכולתנו לקדם אווירה משפחתית, ליצור שקיפות במידע ולהגביר את מעורבות בני המשפחה בעשייה שלנו על ידי מפגשים, חגים וימי הפעלה משותפים. 

 1. אבטחת מידע ושמירה על צנעת הפרט – קשת מקפידה על צנעת הפרט של כל דייר וחבר במרכזים הגריאטריים ובמרכזי היום. כל המידע המצטבר בתיקו הרפואי של הדייר או של החבר במרכז היום נשמר במערכת מידע סגורה ומאובטחת. העמותה הוסמכה על ידי מכון התקנים לתקני אבטחת מידע: ISO 27001 ו-ISO 27799.

 

אנחנו כאן בשבילכם.​
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

עמותת קשת כאן בשבילכם.

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם​

מספרים עלינו

דיירים, בני משפחה ועובדים מספרים