דבר המנכ"ל – זוהר רז

דבר מנכ"לית קשת – האגודה למען הקשיש הגב' זוהר רז

זוהר רז מנכ"ל קשתעמותת קשת בהובלתי מתמקדת בניהול איכות הטיפול בדיירים, חדשנות גריאטרית וחיים חברתיים פעילים במחלקות במרכזים הגריאטריים בתל אביב ובפ"ת, וכן בפעילות חברתית קהילתית במרכזי היום והמועדון. 

אני רואה בעבודת העמותה על כל אנשיה שליחות לבריאותם הנפשית והפיזית של הדיירים, תוך סבלנות ושמירה על כבודם. 

העמותה דוגלת בשקיפות מלאה ואנו רואים בבני משפחתו של הדייר שותפים מלאים לדרך ולטיפול ביקיריהם. כל דייר הוא עולם ומלואו, אדם עם רצונות, הרגלים והעדפות ולכן אנו עושים כמיטב יכולתנו להעניק לכל דייר ודייר את הטיפול והתנאים המתאימים לו, תוך גמישות מרבית.

העמותה בניהולי חרטה על דגלה  טיפול מיטבי תוך כדי מתן כבוד מירבי  למטופל ומשפחתו. הצוותים הרפואיים והפרא רפואיים מהמובילים בארץ, מעניקים טיפול מקצועי ומסור באמצעות טיפוח חמישה רבדים: ניהול אורח חיים בריא, ניהול אורח חיים פעיל, חדשנות, חווית הכניסה וקשר עם המשפחות  ואבטחת מידע ושמירה על צנעת הפרט. 

מרכזינו מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים ברמה בלתי מתפשרת, צוותים מיומנים ומסורים וסביבת מחייה נעימה ובטוחה בשטחים הפרטיים והציבוריים. אנו פועלים כל העת לשיפור חזות המרכזים הגריאטריים ומרכזי היום באמצעות שיפוץ המחלקות, גינון, שדרוג הציוד הרפואי, השקעה בסביבת העבודה של הצוותים ושיפור נראות החדרים והמתחמים החיצוניים

אחד הנושאים עליהם אנו שמים דגש הוא נושא החדשנות. במרכזי קשת ישנו המכשור המתקדם  בתחום, החל ממכשירי פיזיותרפיה חדשניים ועד רובוט חברתי, משחקים דיגיטליים ומצלמות אבטחה. 

הצוותים במרכזים של קשת פועלים ללא לאות ודואגים לבריאותם הנפשית והפיזית של הדיירים והחברים. עמותת קשת משקיעה בהון האנושי  על ידי הדרכת הצוותים להיות מקצועיים ואיכותיים ופעילויות מגוונות למניעת שחיקה.

זוהר רז
מנכ"ל קשת | 03-5133407

אנחנו כאן בשבילכם.​
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

עמותת קשת כאן בשבילכם.

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם​

מספרים עלינו

דיירים, בני משפחה ועובדים מספרים